首页 / 振荡器 / 8NJ-14.7456MBJ-T
minImg
8NJ-14.7456MBJ-T
TXC CORPORATION
型号:
8NJ-14.7456MBJ-T
描述:
XTAL OSC XO 14.7456MHZ 3.3V CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series 8NJ
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 14.7456 MHz