首页 / 振荡器 / 8WL-64.000MDD-T
minImg
8WL-64.000MDD-T
TXC CORPORATION
型号:
8WL-64.000MDD-T
描述:
XTAL OSC XO 64.00MHZ 1.8V CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 64 MHz