首页 / 散热器 / 902-21-1-12-2-B-0
minImg
902-21-1-12-2-B-0
Wakefield-Vette
型号:
902-21-1-12-2-B-0
描述:
HEATSINK 21X21X12MM ELLIPTICAL
库存 : 357
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.457" (11.60mm)
Series 902
Type Top Mount
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 6.60°C/W @ 200 LFM
Length 0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Natural 12.40°C/W
Mfr Wakefield-Vette
Package Box
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Push Pin
Width 0.827" (21.00mm)