Bivar Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1615
$0.1615
5
$0.1444
$0.722
10
$0.1235
$1.235
25
$0.10298
$2.5745
50
$0.0969
$4.845
100
$0.092815
$9.2815
250
$0.082536
$20.634
500
$0.078394
$39.197
1000
$0.074262
$74.262
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.047" (1.19mm) |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Weight | - |
| Series | 900 |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Plating | - |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 903-750 |