Amphenol ICC (FCI)
型号:
90311-020LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7195
$1.7195
10
$1.4953
$14.953
25
$1.43184
$35.796
50
$1.40011
$70.0055
100
$1.336555
$133.6555
250
$1.209236
$302.309
500
$1.113761
$556.8805
1000
$0.954655
$954.655
2500
$0.891014
$2227.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 90311 |