首页 / 散热器 / 904-27-2-15-2-B-0
minImg
904-27-2-15-2-B-0
Wakefield-Vette
型号:
904-27-2-15-2-B-0
描述:
HEAT SINK PIN FIN 27X27MM CLIP
用户指南
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.575" (14.60mm)
Series 904
Type Top Mount
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 4.48°C/W @ 200 LFM
Length 1.063" (27.00mm)
Thermal Resistance @ Natural 10.80°C/W
Mfr Wakefield-Vette
Package Box
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Push Pin
Width 1.063" (27.00mm)