Keystone Electronics
型号:
9083
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP LOCK ADHESVE 1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.064
$1.064
25
$0.99066
$24.7665
100
$0.969
$96.9
250
$0.907668
$226.917
500
$0.80541
$402.705
1000
$0.58614
$586.14
2500
$0.531192
$1327.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.900" (22.86mm) |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Features | - |
| Package | Bulk |