Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.454
$16.454
10
$14.6224
$146.224
25
$13.89166
$347.2915
50
$13.16054
$658.027
100
$12.429325
$1242.9325
250
$11.332664
$2833.166
500
$10.601506
$5300.753
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 12.5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 400 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Series | 9117 |
| Operate Time | 0.2 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | Diode, EMI Shielded |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 9117 |