CNC Tech
型号:
914S-2-5-02500-PL
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.393
$48.393
10
$44.4106
$444.106
25
$42.7025
$1067.5625
50
$41.27921
$2063.9605
100
$39.00168
$3900.168
250
$37.862934
$9465.7335
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | LC Duplex |
| 2nd Connector | FC (2) |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFNP |
| Series | - |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Length - Overall | 82.0' (25.0m) |
| Color - Cable | Yellow |
| Mfr | CNC Tech |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Return Loss | 50dB |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Color - Connectors | Blue |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | 914S-2-5 |