TE Connectivity AMP Connectors
型号:
917354-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 12POS 6.50MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.42975
$14.2975
25
$1.38738
$34.6845
50
$1.37313
$68.6565
100
$1.27452
$127.452
250
$1.25343
$313.3575
500
$1.14076
$570.38
1000
$1.021041
$1021.041
2500
$0.943588
$2358.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.256" (6.50mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Power Double Lock |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.256" (6.50mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917354 |