Amphenol RF
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.063
$9.063
10
$8.15575
$81.5575
25
$7.68322
$192.0805
50
$7.48619
$374.3095
100
$7.289255
$728.9255
250
$6.501192
$1625.298
500
$6.107189
$3053.5945
1000
$5.397976
$5397.976
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | Non-Magnetic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 919NM |