Amphenol ICC (FCI)
型号:
91921-31109LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 9POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.349
$1.349
10
$1.17705
$11.7705
25
$1.12708
$28.177
50
$1.10219
$55.1095
100
$1.05203
$105.203
250
$0.951824
$237.956
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Height Above Board | 0.129" (3.28mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Conan™, MezzSelect™ |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4.15mm, 4.5mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 7mm, 7.52mm |
| Base Product Number | 91921 |