Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
60
$1.178
$70.68
360
$1.0735
$386.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Picoflex 92317 |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Socket to Socket, Reversed |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 92317 |
| Cable Termination | IDC |