924217-32-10-I
3M
型号:
924217-32-10-I
品牌:
3M
描述:
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.100mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.980" (24.892mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 929
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr 3M
Length - Stack Height 0.630" (16.000mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)