924217-32-27-I
3M
型号:
924217-32-27-I
描述:
CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 27
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.100mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 0.980" (24.892mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 929
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr 3M
Length - Stack Height 0.630" (16.000mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)