924227-28-30-EU
3M
型号:
924227-28-30-EU
描述:
CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.845" (21.463mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 929
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr 3M
Length - Stack Height 0.500" (12.700mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)