Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
930C6P47K-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.6145
$5.6145
10
$4.9894
$49.894
50
$4.36582
$218.291
100
$3.99152
$399.152
500
$3.430222
$1715.111
1000
$3.180742
$3180.742
2500
$3.118375
$7795.9375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.697" Dia x 1.457" L (17.70mm x 37.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 28 mOhms |
| Series | 930C |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |