Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
935C1W10K-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 10UF 10% 100VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.0575
$34.0575
10
$32.262
$322.62
50
$27.78142
$1389.071
100
$25.989055
$2598.9055
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.803" Dia x 1.500" L (20.40mm x 38.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 9 mOhms |
| Series | 935C |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 70V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |