93786AFLF
Renesas Electronics America Inc
型号:
93786AFLF
封装:
28-SSOP
描述:
IC DDR PLL ZD BUFFER 28-SSOP
用户指南
Main Purpose -
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output -
Differential - Input:Output -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 28-SSOP
PLL Yes
Series -
Input -
Package / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Voltage - Supply 3.3V
Output -
Mfr Renesas Electronics America Inc
Package Tube
Frequency - Max -
Base Product Number 93786A