Würth Elektronik
型号:
94518200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEXAGONAL LOCK SCREW UNC 4/40 X
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.912
$0.912
10
$0.8512
$8.512
100
$0.7923
$79.23
250
$0.7049
$176.225
1250
$0.5871
$733.875
2500
$0.5282
$1320.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | WA-HEX |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.197" (5.00mm) |
| Length - Overall | 0.717" (18.20mm) |
| Plating | Tin |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |