Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.0035
$10.0035
10
$8.7989
$87.989
25
$8.2992
$207.48
50
$7.89925
$394.9625
100
$7.74915
$774.915
250
$6.749294
$1687.3235
500
$6.499311
$3249.6555
1000
$6.249347
$6249.347
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | White |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 5VB |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 32 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SAK |
| Current - UL | 30 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Ceramic |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-22 AWG |