951434-2062009-AR-PT
3M
型号:
951434-2062009-AR-PT
品牌:
3M
描述:
CONN HDR 34POS 0.079 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.232" (5.900mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) Flash
Length - Overall Pin 0.681" (17.300mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 951
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr 3M
Length - Stack Height 0.449" (11.400mm)