951437-9061106-AR
3M
型号:
951437-9061106-AR
描述:
CONN HDR 37POS 0.079 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 37
Color Black
Length - Post (Mating) 0.232" (5.900mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) Flash
Length - Overall Pin 0.543" (13.800mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 951
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr 3M
Length - Stack Height 0.201" (5.100mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)