Wiha
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Tool Type | Nut Driver |
| Length - Overall | - |
| Tip Type | Hex Socket |
| Size | 7mm |
| Mfr | Wiha |
| Features | Chrome Finish, Free Turning Cap |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.1 lb (45.36 g) |
| Length - Blade | 2.36" (60.0mm) |