TE Connectivity AMP Connectors
型号:
967650-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.0115
$3.0115
10
$2.68185
$26.8185
25
$2.66798
$66.6995
50
$2.64062
$132.031
100
$2.380605
$238.0605
250
$2.366944
$591.736
500
$2.189066
$1094.533
1000
$1.956487
$1956.487
2500
$1.805988
$4514.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Insert Material | - |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Shell Size, MIL | - |
| Contact Type | Crimp |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Includes | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Connector Type | Plug Housing |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Coupling Nut |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 6 |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | - |
| Series | 1.5mm System |
| Contact Shape | Circular |
| Contact Size | 1.5mm |
| Type | For Female Sockets |
| Note | Contacts Not Included |
| Housing Color | Black |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Base Product Number | 967650 |