3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$74.119
$74.119
10
$69.76325
$697.6325
25
$65.40332
$1635.083
50
$61.04301
$3052.1505
100
$57.99085
$5799.085
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Shape | Roll |
| Material | Acrylic |
| Thickness - Overall | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9713 |
| Type | Shielding Tape |
| Length | 108.005' (32.92m) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Package | Box |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | 9713 |