Würth Elektronik
型号:
9774065151R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WA-SMSI SMT STEEL SPACER, M2.5 I
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.969
$0.969
50
$0.87305
$43.6525
100
$0.8132
$81.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.138" (3.50mm) |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Swage |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.201" (5.10mm) |
| Weight | - |
| Series | WA-SMSI |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.256" (6.50mm) |
| Length - Overall | 0.311" (7.90mm) |
| Plating | Tin |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M2.5 |
| Base Product Number | 9774 |