首页 / 矩形电缆组件 / 981717-058-39.4-C-1-19-1
minImg
981717-058-39.4-C-1-19-1
3M
型号:
981717-058-39.4-C-1-19-1
品牌:
3M
描述:
CABLE 2TWIN AXL 26AWG 19PS 39.4"
用户指南
Usage -
Number of Rows 5
Number of Positions 95
Color Brown, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)