9C08052A3900JLHFT
YAGEO
型号:
9C08052A3900JLHFT
描述:
RES SMD 390 OHM 5% 1/8W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805
Resistance 390 Ohms
Series 9C
Power (Watts) 0.125W, 1/8W