9C12063A1R40FGHFT
YAGEO
型号:
9C12063A1R40FGHFT
描述:
RES SMD 1.4 OHM 1% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Resistance 1.4 Ohms
Series 9C
Power (Watts) 0.25W, 1/4W