Sanyo Denki America Inc.
型号:
9GA0524A7001
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 52X15MM 24VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.689
$17.689
10
$16.15475
$161.5475
25
$15.54124
$388.531
50
$14.51866
$725.933
100
$13.393955
$1339.3955
250
$13.189458
$3297.3645
500
$13.0872
$6543.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | - |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 52mm L x 52mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | San Ace 52 |
| Material - Blade | Plastic |
| Power (Watts) | 1.2 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 9GA0524 |