首页 / 晶体 / 9HT7-32.768KBZY-T
minImg
9HT7-32.768KBZY-T
TXC CORPORATION
型号:
9HT7-32.768KBZY-T
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
库存 : 2856
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Series 9HT7
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Mfr TXC CORPORATION
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz