TXC CORPORATION
型号:
9HT7-32.768KBZY-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.36005
$3.6005
50
$0.32376
$16.188
100
$0.28785
$28.785
500
$0.273448
$136.724
1000
$0.23028
$230.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | - |
| Size / Dimension | 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65 kOhms |
| Series | 9HT7 |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Mfr | TXC CORPORATION |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |