9T04021A6800FBHF3
YAGEO
型号:
9T04021A6800FBHF3
描述:
RES SMD 680 OHM 1% 1/16W 0402
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 680 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.063W, 1/16W