9T12062A19R6DBHFT
YAGEO
型号:
9T12062A19R6DBHFT
描述:
RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/8W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Resistance 19.6 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.125W, 1/8W