A/100-3W-D-18"-BB
Automation Components, Inc.
型号:
A/100-3W-D-18"-BB
描述:
100 Ohm (Three Wires) RTD, Duct,
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Resistance Tolerance ±0.06%
Termination Connector
RTD Material Platinum (Pt)
Temperature Coefficient ±3850ppm/°C
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series -
Resistance @ 0°C 100 Ohms
Accuracy -
Package / Case Module
Mfr Automation Components, Inc.
Package Tape & Box (TB)
Current 5 mA