A-1PA-081-500B2
Amphenol RF
型号:
A-1PA-081-500B2
品牌:
Amphenol RF
描述:
CBL ASSY U.FL UMCC PLG-PL 19.69"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Female
Style U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz