Amphenol RF
型号:
A-1PL-081-050B2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY U.FL UMCC PLG-PL 1.969"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7335
$3.7335
10
$3.38865
$33.8865
25
$3.20986
$80.2465
50
$3.13519
$156.7595
100
$2.98585
$298.585
250
$2.612614
$653.1535
500
$2.537963
$1268.9815
1000
$2.164727
$2164.727
2500
$2.015444
$5038.61
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | A-1PL-081 |