A/50K-INW-1"-GD
Automation Components, Inc.
型号:
A/50K-INW-1"-GD
描述:
50,000 Ohm Thermistor, Immersion
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
B0/50 -
Resistance Tolerance -
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series A/50K
B25/75 -
Length - Lead Wire 14.00" (355.60mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 50k