TPI (Test Products Int)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.8305
$6.8305
5
$6.7241
$33.6205
10
$6.51415
$65.1415
25
$6.45088
$161.272
50
$6.40889
$320.4445
100
$6.303915
$630.3915
250
$6.198864
$1549.716
500
$5.883654
$2941.827
1000
$5.673524
$5673.524
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Color | Black and Red |
| Quantity | 1 Pair |
| Jaw Opening | 0.280" (7.11mm) |
| Material | - |
| Termination | Banana, Female Socket (Jack) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | A034 |
| Type | Crocodile, Safety, Small |
| Length | 2.244" (57.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | TPI (Test Products Int) |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |