首页 / 减震器,阻尼器 / A0A0N40-160-397-580N
minImg
A0A0N40-160-397-580N
Bansbach easylift
型号:
A0A0N40-160-397-580N
描述:
STAINLESS STEEL GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 15.630" (397.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 130.40lbf (580.0N)
Features 316L Stainless Steel Rod and Cylinder
Stroke Length 6.299" (160.00mm)