CIT Relay and Switch
型号:
A101AS12VDC
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.6834
$16.834
25
$1.49644
$37.411
50
$1.42139
$71.0695
100
$1.346625
$134.6625
250
$1.197
$299.25
500
$1.122178
$561.089
1000
$1.047375
$1047.375
5000
$1.009964
$5049.82
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Coil Power | 550mW |
| Switching Voltage | 28VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 47.2 mA |
| Coil Resistance | 254 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | A10 |
| Operate Time | 4 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Release Time | 1.5 ms |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |