TTM Technologies, Inc.
型号:
A1101R04C00GM
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ U.FL SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.0825
$24.0825
10
$22.23
$222.3
40
$20.3775
$815.1
80
$18.83375
$1506.7
240
$18.525
$4446
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | SPI |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 10dBm |
| Series | AIR™ |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Sensitivity | -112dBm |
| Package / Case | 24-BLGA |
| Data Rate | 600kbps |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 15mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 433MHz |
| Utilized IC / Part | CC1101 |
| Package | Tray |
| Protocol | - |
| Base Product Number | A1101R04 |