American Electrical Inc.
型号:
A1545.21.18
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE GLAND 11-18MM PG21 NYLON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1635
$3.1635
10
$2.8747
$28.747
25
$2.72308
$68.077
50
$2.65981
$132.9905
100
$2.53308
$253.308
250
$2.216464
$554.116
500
$2.153118
$1076.559
1000
$1.836483
$1836.483
2500
$1.709829
$4274.5725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.433" (11.00mm) |
| Thread Length | 0.433" (11.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 1.114" (28.3mm) |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | PG21 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Includes | Sealing Ring |
| Series | Syntec® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | American Electrical Inc. |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1545 |
| Conduit Hub Size | - |