A15959-16
Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A15959-16
描述:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
库存 : 332
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity 1.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.160" (4.06mm)