A16056-19
Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A16056-19
描述:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.190" (4.83mm)