A17536-18
Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A17536-18
描述:
THERM PAD 457.2X457.2MM PINK
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Material Silicone, Ceramic Filled
Outline 457.20mm x 457.20mm
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.180" (4.57mm)