Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A17669-010
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.4265
$65.4265
10
$61.34055
$613.4055
25
$57.25156
$1431.289
50
$55.20678
$2760.339
100
$53.162095
$5316.2095
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone, Ceramic Filled |
| Outline | 457.20mm x 457.20mm |
| Thermal Conductivity | 3.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| Series | - |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | A17669 |