Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A17752-12
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$314.0985
$314.0985
10
$293.16145
$2931.6145
25
$272.22174
$6805.5435
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone, Ceramic Filled |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| Thermal Conductivity | 7.5W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Series | Tflex™ HD90000 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Package | Box |
| Shelf Life | 12 Months |
| Adhesive | Tacky - Both Sides |
| Base Product Number | A17752 |