A17916-20
Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A17916-20
描述:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
库存 : 69
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone, Ceramic Filled
Outline 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.200" (5.08mm)