A182J20C0GH5TAA
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
A182J20C0GH5TAA
描述:
CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 AXL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series A
Thickness (Max) -
Package / Case Axial
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1800 pF